Umów się na prezentację

Wdrożenie to proces wieloetapowy - ściśle związany z rodzajem prowadzonej działalności klienta. Wdrożeniowcy firmy Kambit znając specyfikę pracy w kancelariach, departametach prawnych czy firmach windykacyjnych dopasowują mechanizmy systemu Softlex do potrzeb Klienta


Wdrożenie to współpraca z klientem przebiega przez 3 etapy: analiza, projekt ewentualnych zmian i szkolenie.

Analiza


Podczas tego etapu specjalista naszej firmy przeprowadza gruntowną analizę potrzeb oraz ustala wszystkie potrzebne  rozwiązania konieczne do opracowania w trakcie dostosowania systemu do Klienta.
Podczas tego etapu jest także opracowywany cały system raportowania i statystyk oraz sposób działania dodatkowych modułów zgodnie z życzeniami klienta i powiązanych z głównym modułem aplikacji. Skuteczna i dokładna analiza pozwala na stworzenie dopracowanego systemu i opracowanie skutecznych rozwiązań.

Projekt


W tym etapie nasi programiści przedstawiają kompletny projekt zmian do systemu Softlex w oparciu o dodatkowe niezbędne funkcjonalności. Ten etap jest na bieżąco koordynowany z Klientem w celu „dopieszczenia” systemu. Programiści przedstawiają elementy opracowane podczas analizy potrzeb. Etapem kończącym jest faza testowa (testy pod obciążeniem, kontrola zabezpieczeń, testy elementów krytycznych systemu) przeprowadzana przez zawodowych testerów i Klienta, który może jeszcze wpływać na wygląd i dodawane moduły przed oddaniem systemu do pracy.

Wdrożenie


W tym etapie nasi wdrożeniowcy udostępniają gotową wersję. Przeprowadzamy również szkolenie i udostępniamy pomoc techniczną dla personelu zajmującego się obsługą systemu.