https://www.traditionrolex.com/11

https://www.traditionrolex.com/11

O firmie | Program do Windykacji, Windykator Należności dla Prawników, Prawniczy System EPU, Oprogramowanie Firm Windykacyjnych, Komputerowy Programy Windykacyjny, Program

Dlaczego Softlex® z firmy Kambit?


Od 2001 roku pracujemy w branży na styku prawa i IT.
Oprócz praktycznego narzędzia oferujemy specjalistyczną wiedzę pomagającą w realizacji celów biznesowych. Rozumiemy zachodzące procesy i szybko definiujemy potrzeby. Wszystkich zaskakuje pozytywnie czas reakcji i szybkość dostarczania indywidualnych rozwiązań.

Jesteśmy firmą, która dokonała najwięcej udanych wdrożeń aplikacji dedykowanych do branży w Polsce.

Niezależnie od miejsca instalacji, sprzętu, realizowanych procesów, struktury, języka, wewnętrznych procedur, znamy się w Kambit na rzeczy, z powodzeniem zapewniając klientom satysfakcję z Softlex.
 

Koniecznymi warunkami stawianymi przez naszych klientów było:

 1. Bezpieczeństwo danych

  podobnie jak w systemach bankowych, zabezpieczona  praca w środowisku przeglądarki internetowej.

 2. System operacyjny

  Mac Os, Windows, Linux, Android

 3. Miejsce instalacji

  serwer lub chmura wskazane przez kancelarię (serwer wewnętrzny, serwer wewnętrzny +VPN, chmura - dowolny hostingodawca

 4. Mobilność

  laptop, tablet, smartfon, integralność  z innymi systemami - np. SAP, Symfonia,  centrala telefoniczna, RAKS, systemy bankowości elektronicznej, itd.

Pierwszy kontakt z nami?


Preferujemy praktyczne spotkania z omówieniem case study. Opowiedz nam czego potrzebujesz i jaka jest Twoja wizja nowego narzędzia, jak przebiegają procesy w organizacji i jaki zakładasz efekt końcowy. My przedstawimy rozwiązania i postaramy się pokazać jak można w łatwy sposób zorganizować pracę za pomocą Softlexa, niezależnie od pełnionej funkcji.

 

Stawiamy na udane wdrożenia!


Jeżeli podejmiesz decyzję o współpracy z nami to: przeprowadzimy analizę przedwdrożeniową, doradzimy optymalne rozwiązania, skonfigurujemy system, zintegrujemy go z innymi, pomożemy w stworzeniu analityki, napiszemy procedury, przeszkolimy użytkowników i zapewnimy wsparcie.

 

Dlaczego Softlex z firmy Kambit?


Od kilkunastu lat pracujemy w branży na styku prawa i IT. Oprócz praktycznego narzędzia oferujemy specjalistyczną wiedzę pomagającą w realizacji celów biznesowych. Rozumiemy zachodzące procesy i szybko definiujemy potrzeby. Wszystkich zaskakuje pozytywnie czas reakcji i szybko dostarczania indywidualnych rozwiązań. Niezależnie od miejsca instalacji, sprzętu, realizowanych procesów, struktury, języka, wewnętrznych procedur... SOFTLEX.

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =

https://www.traditionrolex.com/11

https://www.traditionrolex.com/11