Umów się na prezentację

Rozwiązania chmurowe

Niskie koszty zakupu, utrzymania oraz szybkie wdrożenia są zapewnione przez nowoczesne systemy chmurowe. Nawet w tym wariancie jest wybór, ponieważ nasze rozwiązanie daje możliwość korzystania z chmury Kambit, jak i Twojej firmy. Uruchomienie systemu może nastąpić w ciągu 24 godzin, co daje możliwość natychmiastowego startu, a kilkudniowe wdrożenie zapewni profesjonalną obsługę klientów.

Wiele podmiotów rozpoczyna współpracę od niewielkich rozwiązań.

Dlaczego nasze jest dobre?

Ponieważ możesz je zmienić na większe w dowolnym momencie z zapewnioną migracją danych. Istnieje możliwość zmiany zarówno na własny serwer w siedzibie firmy, jak i większe dedykowane rozwiązania.
Zatem jeżeli Twoja firma pozyska wymagającego klienta (wymogi dot. przechowywania danych) nadal możesz pracować na tym samym systemie spełniając przy tym warunki kontraktu.

Zwiększ bezpieczeństwo!

Nasze rozwiązanie chmurowe jest jednym z najbezpieczniejszych, ponieważ w czasie rzeczywistym jest dokonywana replikacja na serwer w innej szerokości geograficznej z automatycznym rozpoczęciem jego pracy w przypadku awarii pierwszego. Dodatkowo wykonywane są czasowo kopie bazy na trzeci serwer u kolejnego hostingodawcy. 

Spytaj także doradcę o Care Pack dla Twojej firmy w przypadku nagłej awarii.