https://www.traditionrolex.com/11

https://www.traditionrolex.com/11

Polska Grupa Kapitałowa Mediator | Program do Windykacji, Windykator Należności dla Prawników, Prawniczy System EPU, Oprogramowanie Firm Windykacyjnych, Komputerowy Programy Windykacyjny, Program

Polska Grupa Kapitałowa Mediator

Jaki proces realizuje Softlex:

Softlex pomaga nam w zarządzaniu każdą sprawą bez względu na jej rodzaj. Jest narzędziem porządkującym wszelkie procesy wewnętrzne i zewnętrzne, zachodzące przy realizacji zleceń. Jest jednocześnie narzędziem wspomagającym kontrolowanie i nadzorowanie pracy naszych specjalistów i prawników. Jednocześnie służy nam jako narzędzie do prowadzenia wszelkich rozliczeń z klientami.

Co przekonało firmę do wyboru Softlexa i firmy Kambit:

Softlex przekonał nas funkcjonalnościami pozwalającymi zarządzać 90% czynności kancelarii. Jest narzędziem kompleksowym i kompletnym. Ponadto wsparcie techniczne firmy Kambit w rozwiązywaniu bieżących problemów jest dodatkowym atutem.
   
Z jakiego powodu poleciłbyś Softlexa:


Polecam Softlex z kilku powodów. Po pierwsze ze względu na prostotę i instynktowną obsługę programu, druga kwestia to kompleksowość i dopasowanie rozwiązań idealnie zaspokajające nasze potrzeby, po trzecie wsparcie techniczne na wysokim poziomie.

Jacek Kosmalski
Dyrektor Generalny

Charakterystyka biznesowa klienta

Jesteśmy ogólnopolską kancelarią świadczącą od 2006 roku usługi prawne w zakresie naszych specjalizacji. Początkowo skupiliśmy się na obsłudze prawnej przedsiębiorców. W 2010 roku powołaliśmy do życia dział zajmujący się procesami p-ko ubezpieczycielom w skrócie CRO, który dziś stanowi osobną kancelarię. W związku z dalszym rozwojem w 2014 roku powstał dział CRN dedykowany osobom zobowiązanym do zapłaty i obejmujący szereg usług restrukturyzacyjnych i powiązanych z procesem upadłości, aby wreszcie w 2017 roku zbudować zespół ekspertów zajmujących się problematyką związaną z sektorem bankowym. Ponadto jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie prawa rodzinnego, spadkowego i karnego.


Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =

https://www.traditionrolex.com/11

https://www.traditionrolex.com/11