https://www.traditionrolex.com/11

https://www.traditionrolex.com/11

Kancelaria Prawna „CERTUS” | Program do Windykacji, Windykator Należności dla Prawników, Prawniczy System EPU, Oprogramowanie Firm Windykacyjnych, Komputerowy Programy Windykacyjny, Program

Kancelaria Prawna „CERTUS”

Jaką działalność prowadzisz?

Kancelaria Prawna „CERTUS”  to zespół doświadczonych i pełnych zaangażowania prawników. Specjalizujemy się w kompleksowej pomocy prawnej pomagając firmom w prawidłowym funkcjonowaniu poprzez świadczenie obsługi prawnej i procesowej oraz windykacji należności. W imieniu osób fizycznych prowadzimy m.in. sprawy sądowe przeciwko bankom, a także doradzamy w innych ważnych sprawach natury prawnej.

Wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów pracujemy szybko i efektywnie, zachowując wysoką jakość usług.

Jaki proces realizujesz za pomocą Softlexa?

Przechowywanie danych i dokumentów oraz generowanie pism wychodzących z Kancelarii. Obsługa spraw w EPU. Prowadzenie komunikacji z wierzycielami, dłużnikami i pracownikami kancelarii. Analityka i generowanie raportów. Prowadzenie monitoringu spraw na wszystkich etapach postępowania. Zarządzanie czasem i pracownikami.

Każda zlecona kancelarii obsługa prawna, zarówno pomoc prawna jaki i windykacja należności jest zapisywana i dostępna w systemie Softlex co pozwala naszym klientom na automatyczny wgląd w powierzone kancelarii sprawy w dogodnym dla siebie czasie.


Co przekonało Cię do wyboru Softlexa i firmy Kambit?

Program dedykowany prawnikom, który wspiera pełny zakres obsługi prawnej zaczynając od rejestracji zlecenia po generowanie raportów. Softlex to nowoczesne narzędzie pracy, dostarczane przez uznanych na rynku twórców programów.


Z jakiego powodu poleciłbyś Softlexa?

Dzięki programowi Softlex nasza kancelaria może rozwijać się razem ze swoimi klientami i odpowiadać oczekiwaniom coraz bardziej zautomatyzowanego współczesnego świata.


 

Marzena Margol
Pełnomocnik ds. klientów kluczowych

Charakterystyka biznesowa klienta

Kancelaria Prawna „CERTUS” to zespół doświadczonych i pełnych zaangażowania prawników. Specjalizujemy się w kompleksowej pomocy prawnej pomagając firmom w prawidłowym funkcjonowaniu poprzez świadczenie obsługi prawnej i procesowej oraz windykacji należności. W imieniu osób fizycznych prowadzimy m.in. sprawy sądowe przeciwko bankom, a także doradzamy w innych ważnych sprawach natury prawnej. Wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów pracujemy szybko i efektywnie, zachowując wysoką jakość usług.


 

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 9 =

https://www.traditionrolex.com/11

https://www.traditionrolex.com/11