Umów się na prezentację

Dla kogo dedykowany jest Softlex?

O produkcie - Platforma Softlex®

Stworzony przez nas produkt możemy dedykować zarówno dla osób, które stawiają pierwsze kroki wprowadzając narzędzie obsługujące procesy prawne, jak również dla tych, którzy mieli zaawansowane oprogramowanie i są w przededniu podjęcia decyzji o zastąpieniu go nowszym, spełniającym wymogi, możliwym do zintegrowania, bardziej mobilnym.

Dla stawiających pierwsze kroki:

Z góry możemy zapewnić, iż realizujemy z sukcesami  wprowadzanie platformy jako pierwszego rozwiązania.
Możemy dokonać wstępnej analizy, a także przełożyć codzienną pracę na funkcje programu.
Dostosowujemy się do kultury organizacyjnej firmy i staramy się, aby program nie był zbytnim obciążeniem dla pracowników.
Ergonomiczne rozwiązania to podstawa naszej platformy.

Dla zaawansowanych:

Niezależnie od wykorzystywanego systemu zmiana na naszą platformę jest prawdziwą przyjemnością.
Softlex® to lekkość, ergonomia i brak konieczności przechodzenia przez zbyt wiele okien, a także możliwość stworzenia dowolnych widoków, na podstawie których można podejmować optymalne decyzje.
Softlex® może być zasilony od samego początku danymi  z obecnie wykorzystywanego rozwiązania, może być zintegrowany z dowolnymi systemami lub usługami, może także być nakładką (jednym rozwiązaniem) dla tych, którzy muszą pracować codziennie na kilku systemach i plikach w jednym czasie.
"Butikowe" kancelarie prawne:
Fakultatywne funkcje programu. Rozumiemy, iż w kilkuosobowej kancelarii system ma przede wszystkim zająć jak najmniej czasu, realizując proste zadania: time sheety i łatwe rozliczenia, historię czynności, kalendarz, dokumenty, substytucje. Pomożemy go dostosować.

Departamenty prawne i duże kancelarie:

Niezależnie od systemu zarządzania i gotowości wprowadzenia nowych procedur, od sposobu pracy i przeprowadzania codziennych procesów, od wielkości struktury i zmieniającej się wizji, od tego co jest realizowane i raportowane, system Softlex sprawdza się, ponieważ charakteryzuje się spójnością logiczną i standaryzacją rozwiązań technicznych tworząc jednorodne środowisko informatyczne. Analizując wspólnie z klientem złożoność procesów, konieczność definiowania indywidualnych potrzeb użytkowników, wspomagając i tworząc system analityczny oraz szkoląc pracowników realizujemy udane wdrożenie systemu Softlex.


Windykacja procesowa i masowa:

Monitoring: mailing i sms. Windykacja przedsądowa: integracja z call center i scenariusze zadań, masowe wydruki. Windykacja sądowa: pozwy, EPU, kalendarz posiedzeń, wieloinstancyjne postępowania w jednym zleceniu. Egzekucja komornicza: pełna informacja. Obsługa pakietów, dowolne integracje z innym oprogramowaniem i usługami, importy i eksporty danych, dowolne załączniki, automatyka, dowolna analityka, pełne rozliczenia, łatwe wyszukiwanie. W przypadku windykacji wszelkie możliwe rozwiązania omawiane są podczas spotkań. Niemniej jednak platforma Softlex realizuje bardzo zaawansowane rozwiązania dla osób zajmujących się wierzytelnościami.

Odszkodowania i firmy pożyczkowe:

Platforma Softlex wspiera dochodzenie roszczeń w przypadku odszkodowań komunikacyjnych, medycznych oraz należności wynikających z zaciągniętych pożyczek.